2% REALITY

Ponúkame Vám naše dlhoročné zahraničné skúsenosti pri poskytovaní 100% realitných služieb

Naše poslanie

Pri kúpe pozemku, bytu alebo domu sú často investované celoživotné úspory, či hypotéka na mnoho rokov a ide o nemalé nančné prostriedky. Práve preto naším hlavným poslaním, pre všetkých našich klientov, je využiť naše dlhoročné zahraničné skúsenosti pri poskytovaní 100% realitných služieb za prijateľnú 2% províziu.

Ušetríte peniaze

Naša provízia z predaja je vopred určená 2% (minimálne však 1000 Eur). Pri prvom stretnutí Vám profesionálne poradíme ako pripraviť Vašu nehnuteľnosť k predaju a zároveň zvolíme individuálnu stratégiu a načasovanie predaja.

Dobrý predaj a marketing

Vykonávame profesionálnu fotodokumentáciu a obhliadky nehnuteľnosti, plnú virtuálnu propagáciu na stránkach 2% reality, lokálnych a celoslovenských serverov. Aktívny marketing v propagovaní nehnutelnosti (inzercia, letáky a pod.)

Komfort

Vypracujeme podrobné a profesionálne kúpnopredajné zmluvy vypracované naším právnikom a poskytneme aj katastrálny servis.

Jednoduché hľadanie

Analyzujeme momentálne trendy v realitnom odvetví a v prípade potreby náš špecialista na úvery výhľadá a poradí tú najvýhodnejšiu hypotéku pre klienta.