Zobraziť

Pozemok o rozlohe 3346 m2 je situovaný v krásnom lesnom prostredí, približne 120 m od obľúbeného lyžiarského strediska Hnilčík – Mráznica. Prístup je zabezpečený po obecnej asfaltovej ceste. Predaj pozemku je možný aj po častiach.

Viac

2% reality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou 1600 m2 v obci Harichovce. Slnečný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry sa nachádza v tichej časti obce. Je mierne svahovitý so všetkými inži- nierskymi stieťami (plyn, elektrina, kanalizácia, voda).

Viac

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Poráč. Slnečný pozemok o celkovej výmere 5165 m2 sa nachádza pred samotným vstupom do Poráčskej doliny. Veľkosť a poloha pozemku s úžasným výhľadom na krásnu okolitú prírodu umožnuje využitie pozemku aj na rekreačné účely. Elektrina a vodovod v dosahu pri hlavnej ceste.

Viac
Prevádzka stavebnín, Poprad Poprad, Okres: Poprad, Kraj: Prešovský
1 000 000 €

Viac Built-Up - 1064 M 2 Veľkosť pozemku - 1064 M 2

Ponúkame na prenájom/predaj areál – prevádzka stavebnín v Poprade. Areál ma spevnené plochy o výmere 6 911 m2, halu o výmere 880 m2 a administratívnu budovu. AB má predajnú plochu 75 m2, ktorá je na prízemí. Ďalej na prízemí sú kompletne funkčné sociálne zariad- enia pre personál a príručný sklad. Na I. poschodí sú kancelárie pre samotnú prevádzku so sociálnym zari- adením. Celé poschodie je plne funkčné. V podkroví sú plánované ďalšie kancelárie. Areál má vlastné samo- statné kúrenie – tepelné čerpadlá ako hlavný zdroj. Záložný zdroj je elektrický kotol. Pomocné dokurovanie cez solárne panely (Siemens) a krb, ktorý je napojený…

Viac

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1090 m2 v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy. Rovinatý pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti lyžiarského vleku (50 m) ako aj kúpeľov. Všetky inžinierske siete v dosahu.

Viac

Ponúka sa na predaj dvojpodlažná murovaná chata v krásnom prostredí Slovenského raja. Prístup k chate je po spevnenej lesnej ceste. Chata s celkovou obytnou plochou 87 m2 a terasou 34 m2 sú podpivničené a na- chádzajú sa na peknom pozemku s rozlohou 1277 m2. Chata je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálenskou časťou, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a saunou, komora, sklad s bojlerom na teplú vodu. Na poschodí sú 2 spálne, chodba a kúpeľňa s WC. Celková kapacita 9 lôžok. Vykurovanie krbom (prieduchy v každej izbe) alebo elektrickými radiátormi. Napojenie na elektrinu, voda…

Viac