Zobraziť

Jednopodlažný objekt sa nachádza v SNV časť Ferčekovce s prístupom z hlavnej cesty smerom na Novoveskú Hutu. Celková plocha 707m2 je zložená zo zastavanej plochy 216 m2 a nádvoria 491 m2. Interiér je vybavený kanceláriou, šatňou, sprchovacím kútom, WC a samotnou dielňou. Vnútorné priečky nie sú nosné, čo umožňuje usporiadanie priestorov podľa vlastných potrieb. Strecha – Kanadský šindeľ, Múry – IPOR – 40 cm, Okná – Euro-drevené, Prípojky – elektrina, voda – vlastná studňa, odpad – septik, Kúrenie – ústredné (radiátory), kotol na tuhé palivo

Viac

Pozemok o rozlohe 3346 m2 je situovaný v krásnom lesnom prostredí, približne 120 m od obľúbeného lyžiarského strediska Hnilčík – Mráznica. Prístup je zabezpečený po obecnej asfaltovej ceste. Predaj pozemku je možný aj po častiach.

Viac

2% reality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou 1600 m2 v obci Harichovce. Slnečný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry sa nachádza v tichej časti obce. Je mierne svahovitý so všetkými inži- nierskymi stieťami (plyn, elektrina, kanalizácia, voda).

Viac

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Poráč. Slnečný pozemok o celkovej výmere 5165 m2 sa nachádza pred samotným vstupom do Poráčskej doliny. Veľkosť a poloha pozemku s úžasným výhľadom na krásnu okolitú prírodu umožnuje využitie pozemku aj na rekreačné účely. Elektrina a vodovod v dosahu pri hlavnej ceste.

Viac
Prevádzka stavebnín, Poprad Poprad, Okres: Poprad, Kraj: Prešovský
1 166 900 USD

Viac Built-Up - 1064 M 2 Veľkosť pozemku - 1064 M 2

Ponúkame na prenájom/predaj areál – prevádzka stavebnín v Poprade. Areál ma spevnené plochy o výmere 6 911 m2, halu o výmere 880 m2 a administratívnu budovu. AB má predajnú plochu 75 m2, ktorá je na prízemí. Ďalej na prízemí sú kompletne funkčné sociálne zariad- enia pre personál a príručný sklad. Na I. poschodí sú kancelárie pre samotnú prevádzku so sociálnym zari- adením. Celé poschodie je plne funkčné. V podkroví sú plánované ďalšie kancelárie. Areál má vlastné samo- statné kúrenie – tepelné čerpadlá ako hlavný zdroj. Záložný zdroj je elektrický kotol. Pomocné dokurovanie cez solárne panely (Siemens) a krb, ktorý je napojený…

Viac

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1090 m2 v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy. Rovinatý pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti lyžiarského vleku (50 m) ako aj kúpeľov. Všetky inžinierske siete v dosahu.

Viac