Lukratívne stavebné pozemky Plejsy / Krompachy Krompachy, Okres: Spišská Nová Ves, Kraj: Košický

28 € /m2
Číslo ponuky: 6239
Typ nehnuteľnosti: Pozemok pre výstavbu

Priestor

  • Veľkosť pozemku: 800 M 2
  • Okolie: Hory, lesy, lúky, stredisko cestovného ruchu

Vybavenie

  • Bez výbavy
  • Výhľad na hory

Popis

Pozemky o rozlohách 600-800m2 sa nachádzajú približne 700 m od lyžiarského strediska europského formátu Plejsy. Lukratívna poloha zabezpečuje využitie počas celého roka. Všetky inžinierske siete sú v dosahu na existújucej ulici.

Ideálnym použitím pozemku by bola kombinácia rodinného domu s penziónom, zaručujúcim príjem ako aj krytie prevádzkových nákladov domu.

Kontaktuje nás

2% reality s.r.o.

Realitná kancelária
Pri kúpe pozemku, bytu alebo domu sú často investované celoživotné úspory, či hypotéka na mnoho rokov a ide o nemalé finančné prostriedky. Práve preto naším hlavným poslaním, pre všetkých našich klientov, je využiť naše dlhoročné zahraničné skúsenosti pri poskytovaní 100% realitných služieb za prijateľnú 2% províziu. Prečo si vybrať práve 2% reality? naša provízia z predaja je vopred určená 2% (minimálne však 1000 Eur) pri prvom stretnutí Vám profesionálne poradíme ako pripraviť Vašu nehnuteľnosť k predaju a zároveň zvolíme individuálnu stratégiu a načasovanie predaja vykonávame profesionálnu fotodokumentáciu a obhliadky nehnuteľnosti plná virtuálna propagácia na stránkach 2% reality, lokálnych a celoslovenských serverov aktívny marketing v propagovaní nehnutelnosti (inzercia, letáky a pod.) podrobné a profesionálne kúpnopredajné zmluvy vypracované naším právnikom katastrálny servis analyzujeme momentálne trendy v realitnom odvetví v prípade potreby náš špecialista na úvery výhľadá a poradí tú najvýhodnejšiu hypotéku pre klienta